MINISTRY OF ECHOLOGY

Przygotujcie się na 💥Ministry Of Echology💥 – od 2009 roku główną siłę reggae na Litwie. Prezentują dźwięki od roots reggae, przez cyfrowe reggae, rub-a-dub, aż po coś dla miłośników rocka...
Rejestracja jest zamknięta
MINISTRY OF ECHOLOGY

Czas i lokalizacja

05 wrz, 20:45 – 22:00
Plac Teatralny, Bydgoszcz, 85-070 Bydgoszcz, Polska

O wydarzeniu

W 2019 roku wydali swój ostatni jak do tej pory album "Mixed Feelings". To trzecie pełne wydawnictwo tej pochodzącej z Wilna grupy. „Ministerstwo Echologii” prezentuje dźwięki od roots reggae, przez cyfrowe reggae, rub-a-dub,aż po coś dla miłośników rocka. Dzielą się własnym spojrzeniem na muzykę, którą kochają.

Reggae zawsze było wielką rzeczą w ich małym bałtyckim kraju. Możliwe, że mroczne zimy inspirują Litwinów do tworzenia słonecznych, jamajskich klimatów. Bez względu na przyczynę, Ministry of Echology z najlepszymi instrumentalistami reggae w stolicy i dwoma idealnie dopasowanymi wokalistkami są sztandarowym reprezentantem ruchu.Dziewczyny śpiewają o problemach społecznych, a także opowiadają o miłości i życiu w Wilnie. Jak zawsze w przypadku dobrego reggae, ich przesłanie jest uniwersalne i zrozumiałe w każdym języku. Skutecznie szerzą pozytywne wibracje i mają na koncie występy i trasy koncertowe na Litwie, w Łotwie, Estonii, Polsce, Niemczech, Rosji i Francji.

Video:

Belly Hungry

https://youtu.be/_uob8dBAqw0 

Big Question

https://youtu.be/oagIaVRXMt8 

Faya

https://youtu.be/rhr-VwS6cDc 

Music (live): https://www.youtube.com/watch?v=iB0bfnF0QXg https://www.youtube.com/watch?v=mhLvnVk6pCU

Udostępnij to wydarzenie