PARTIET (SE)

Czy jesteście gotowi na koncert pełen energii, ska, reggae i niesamowitych tekstów, z których… nie zrozumiecie ani słowa⁉️ Partiet – według niektórych jeden z najlepiej wypadajacych na żywo szwedzkich zespołów. Obchodząc swoje 10-lecie zawitają na trzecią edycję Get Up Bydgoszcz Kujawy i Pomorze!
Rejestracja jest zamknięta
PARTIET (SE)

Czas i lokalizacja

05 wrz 2020, 18:45 – 20:15
Bulwar nad Brdą (przy Estrada Stagebar), Dworcowa 51, 85-000 Bydgoszcz, Polska

O wydarzeniu

Po kryzysie życiowym w 2010 roku Fredrik Boltes postanowił spełnić swoje marzenia i założyć zespół. Przekonał siedmiu muzyków z całej Szwecji, aby przeprowadzili się do Småland i zamieszkali razem w dużym domu, tworząc muzykę na pełen etat. W rezultacie powstał szwedzki zespół reggae: Partiet.

Pierwszy singiel „Ensamkommande flygtingbanan” został wydany przez znaną wytwórnię „SwingKids” i szturmem podbił szwedzką scenę reggae.

Partiet zaczynał jako uliczny zespół grający na międzynarodowych trasach, grając swoją muzykę na rogach ulic. Powoli zespół się rozrastał i był zapraszany do występów na większych scenach i festiwalach w całej północnej Europie.

Partiet nieustannie eksperymentuje z polityką i muzyką i przez lata współpracował nie tylko z uznanymi artystami, takimi jak Loop Troop, Promoe, Navid Modiri, Cleo i innymi, ale także z aktywnymi politykami.

Rejestracja jest zamknięta

Udostępnij to wydarzenie